Besøk våre lagsider

ONS
21.06
17:30-19:00
Stemmemyren Balløkke
FRE
23.06
17:30-19:00
Stemmemyren Småbane
24.08 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H
Sandviken G12 - Bergen Nord Marikollen Hvit -
24.08 17:15 Møhlenpris idrettsplass 9er B
Nordnes - Sandviken G12 -
31.08 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H
Sandviken G12 - Nymark Rovers -
31.08 17:15 Ostereidet Idrettspark 9er B B
Eikanger Blå - Sandviken G12 -
07.09 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H
Sandviken G12 - Tertnes United -
08.06 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Nordre Holsnøy -  
08.06 17:15 Fjellsdalen 9er A B  
Bønes 1 - Sandviken G12 -  
01.06 17:15 Alversund skule 9er B  
Nordhordland NBK Alvidra G11 - Sandviken G12 -  
01.06 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Brann -  
18.05 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Flaktveit Fox -  
19.10 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Bønes 1 -  
19.10 17:15 Leirdalen Idrettsanlegg 9er A B  
Nordre Holsnøy - Sandviken G12 -  
05.10 17:15 Nymark Kunstgress 04 9er B B  
Brann - Sandviken G12 -  
05.10 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Nordhordland NBK Alvidra G11 -  
30.09 18:30 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Baune Fart -  
28.09 17:15 Breimyra idrettsplass 9er A B  
Flaktveit Fox - Sandviken G12 -  
14.09 17:15 Slettebakken kunstgress 01 B  
Trane - Sandviken G12 -  
14.09 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Arna-Bjørnar Garnes -  
09.09 18:30 Stemmemyren Småbane 9er B  
Varegg Victory - Sandviken G12 -  
07.09 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Tertnes United -  
31.08 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Nymark Rovers -  
31.08 17:15 Ostereidet Idrettspark 9er B B  
Eikanger Blå - Sandviken G12 -  
24.08 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Bergen Nord Marikollen Hvit -  
24.08 17:15 Møhlenpris idrettsplass 9er B  
Nordnes - Sandviken G12 -  
08.06 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Nordre Holsnøy -  
08.06 17:15 Fjellsdalen 9er A B  
Bønes 1 - Sandviken G12 -  
01.06 17:15 Alversund skule 9er B  
Nordhordland NBK Alvidra G11 - Sandviken G12 -  
01.06 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Brann -  
18.05 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Flaktveit Fox -  
18.05 17:15 Landåsbanen 9er B  
Baune Fart - Sandviken G12 -  
11.05 17:15 Garnes kunstgress 9er A B  
Arna-Bjørnar Garnes - Sandviken G12 -  
11.05 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Trane -  
04.05 17:15 Åstveit Idrettspark 2 9er B B  
Tertnes United - Sandviken G12 -  
04.05 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
Sandviken G12 - Varegg Victory -  
27.04 17:15 Stemmemyren Dumpen 9er H  
Sandviken G12 - Eikanger Blå -  
27.04 17:15 Nymark Kunstgress 03 9er B B  
Nymark Rovers - Sandviken G12 -  
20.04 17:15 Marikollen 9er B  
Bergen Nord Marikollen Hvit - Sandviken G12 -  
20.04 17:15 Stemmemyren Småbane 9er H  
ILSandviken Gutter 12 år - Nordnes 6 - 2  
11.03 17:20 2 H  
ILSandviken Gutter 12 år - Flaktveit Idrettsklubb LG12-Fox -  
11.03 15:40 4 H  
ILSandviken Gutter 12 år - Bjarg IL LG12-Gull 2 -  
11.03 14:20 1 B  
Bergen Nord FK LG12-T/S blå - ILSandviken Gutter 12 år -  
23.02 18:30 Espeland Idrettsplass FB H  
ILSandviken Gutter 12 år - IL Fri Fotball G2005 -  
23.02 17:00 B  
IL Fri Fotball - ILSandviken Gutter 12 år -  
27.01 17:30 Stemmemyren Småbane 7er H  
ILSandviken Gutter 12 år - Søreide 9 - 2  
13.01 18:00 Kringlebotn Fotballbane B  
Sædalen IL - ILSandviken Gutter 12 år 9 - 1  
15.12 18:45 Krohnsminde B  
Ny-Krohnborg- Sandviken - ILSandviken Gutter 12 år -  
07.12 17:30 Stemmemyren Småbane 7er H  
ILSandviken Gutter 12 år - Osterøy -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andreas Velle W 1
Eirik A. L 12 1
Erik Ø 2
Eskil V 2
Fredrik Christoffer S 2
Isack S 12 1
Johannes Akselberg S 1
Jørgen A 1
Kristoffer Solberg B 1
Linus Gabriel B 1
Ole Jakob T 1 1
Sindre S 1
Teodor Skintveit M 1
Vetle S 2
Victor S 2
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products