Besøk våre lagsider

17.10 17:15 H  
Sandviken G11 - Ny-Krohnborg G11 -  
17.10 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Smørås Lions -  
04.10 18:00 B  
Nordnes Duper - Sandviken G11 -  
03.10 17:15 Nordnesbanen B  
Nordnes Super - Sandviken G11 -  
26.09 17:15 H  
Sandviken G11 - Tertnes Rød -  
17.10 17:15 H  
Sandviken G11 - Ny-Krohnborg G11 -  
17.10 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Smørås Lions -  
04.10 18:00 B  
Nordnes Duper - Sandviken G11 -  
03.10 17:15 Nordnesbanen B  
Nordnes Super - Sandviken G11 -  
26.09 17:15 H  
Sandviken G11 - Tertnes Rød -  
26.09 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Bjarg Søråshøgda Granitt Hvit -  
12.09 17:15 B  
Baune City - Sandviken G11 -  
12.09 17:15 Landåsbanen 7er A B  
Baune United - Sandviken G11 -  
05.09 17:15 H  
Sandviken G11 - Fyllingsdalen x -  
05.09 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Brann Sort -  
29.08 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Minde Stjerneskudd -  
29.08 17:15 Møhlenpris Idrettsplass 7er A B  
Djerv - Sandviken G11 -  
22.08 17:15 Nymark Kunstgress 03 7er A B  
Nymark Blå - Sandviken G11 -  
22.08 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Varegg Blå -  
06.06 17:15 Slåtthaug 7er C B  
Smørås Lions - Sandviken G11 -  
06.06 17:15 Gyldenpris idrettsplass B  
Ny-Krohnborg G11 - Sandviken G11 -  
30.05 18:30 Stemmemyren Småbane 7er H  
Sandviken G11 - Nordnes Duper -  
30.05 16:30 Stemmemyren Kunstgress 7er B H  
Sandviken G11 - Nordnes Super -  
23.05 17:15 Åstveit Idrettspark 1 7er A B  
Tertnes Rød - Sandviken G11 -  
20.05 11:00 Stavollen Kunstgress 01 7er C B  
Bjarg Søråshøgda Granitt Hvit - Sandviken G11 -  
13.05 11:30 Paradis A H  
ILSandviken Gutter 11 år - Minde IL Stjerneskudd -  
09.05 17:15 Stemmemyren Kunstgress 7er B H  
Sandviken G11 - Baune United -  
09.05 17:15 Stemmemyren Småbane 7er H  
Sandviken G11 - Baune City -  
02.05 17:15 Nymark Kunstgress 06 B  
Brann Sort - Sandviken G11 -  
02.05 17:15 Varden kunstgress 1 7er A B  
Fyllingsdalen x - Sandviken G11 -  
29.04 14:00 B  
Minde Stjerneskudd - Sandviken G11 -  
25.04 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken G11 - Djerv -  
18.04 17:15 Christinegård Mulebanen 7er B  
Varegg Blå - Sandviken G11 -  
18.04 17:15 Stemmemyren Kunstgress 7er B H  
Sandviken G11 - Nymark Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products