Besøk våre lagsider

24.08 18:30 Stemmemyren Dumpen 7er H
Sandviken J10 - Minde -
26.08 11:00 Stemmemyren Dumpen 7er H
Sandviken J10 - Fyllingsdalen -
31.08 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H
Sandviken J10 - Arna-Bjørnar Ådnamarka 1 -
02.09 11:00 Stemmemyren Dumpen 7er H
Sandviken J10 - Sædalen Lilja Gul -
07.09 17:15 Nordnesbanen B
Nordnes - Sandviken J10 -
08.06 17:15 Breimyra idrettsplass 7er A B  
Flaktveit Flamingo 1 - Sandviken J10 -  
08.06 17:15 Nymark Kunstgress 06 B  
Nymark Svart - Sandviken J10 -  
01.06 18:30 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Kråkenes -  
30.05 18:30 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Tertnes Rød -  
25.05 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Nordnes -  
26.10 17:15 Stemmemyren Kunstgress 7er B H  
Sandviken J10 - Nordnes -  
26.10 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Tertnes Blå -  
19.10 17:15 Garnes kunstgress 7er A B  
Arna-Bjørnar Ådnamarka 1 - Sandviken J10 -  
17.10 18:00 Sædalen Kunstgress 7er B  
Sædalen Lilja Gul - Sandviken J10 -  
05.10 17:15 Paradis fotballbane 7er A B  
Minde - Sandviken J10 -  
05.10 17:15 Varden kunstgress 1 7er C B  
Fyllingsdalen - Sandviken J10 -  
30.09 11:00 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Nymark Svart -  
28.09 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Flaktveit Flamingo 1 -  
14.09 17:15 Åstveit Idrettspark 2 7er B B  
Tertnes Rød - Sandviken J10 -  
14.09 17:15 Bønes fotballbane 7er A B  
Kråkenes - Sandviken J10 -  
07.09 17:15 Nordnesbanen B  
Nordnes - Sandviken J10 -  
07.09 17:15 Åstveit Idrettspark 2 7er C B  
Tertnes Blå - Sandviken J10 -  
02.09 11:00 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Sædalen Lilja Gul -  
31.08 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Arna-Bjørnar Ådnamarka 1 -  
26.08 11:00 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Fyllingsdalen -  
24.08 18:30 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Minde -  
08.06 17:15 Breimyra idrettsplass 7er A B  
Flaktveit Flamingo 1 - Sandviken J10 -  
08.06 17:15 Nymark Kunstgress 06 B  
Nymark Svart - Sandviken J10 -  
01.06 18:30 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Kråkenes -  
30.05 18:30 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Tertnes Rød -  
25.05 17:15 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Nordnes -  
18.05 17:15 Stemmemyren Kunstgress 7er B H  
Sandviken J10 - Tertnes Blå -  
13.05 11:00 Ådnamarka fotballbane 7er B  
Arna-Bjørnar Ådnamarka 1 - Sandviken J10 -  
11.05 17:15 Kringlebotn Ballbane 7er A B  
Sædalen Lilja Gul - Sandviken J10 -  
07.05 17:00 Paradis fotballbane 7er B B  
Minde - Sandviken J10 -  
04.05 17:15 Varden kunstgress 1 7er C B  
Fyllingsdalen - Sandviken J10 -  
29.04 11:00 Stemmemyren Dumpen 7er H  
Sandviken J10 - Nymark Svart -  
27.04 17:15 Stemmemyren Kunstgress 7er B H  
Sandviken J10 - Flaktveit Flamingo 1 -  
20.04 17:15 Bønes fotballbane 7er A B  
Kråkenes - Sandviken J10 -  
20.04 17:15 Åstveit Idrettspark 2 7er B B  
Tertnes Rød - Sandviken J10 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products